News | Trans Atlas

У роз’ясненні посольства Швейцарії на запит АсМАП йдеться про те, що «коли водій буде перебувати в Швейцарії до 90 днів, то потрібна віза категорії С. Діюча шенгенська віза, видана іншою країною-учасницею Шенгенської угоди, теж дає право на здійснення таких перевезень. У разі, коли перебування буде перевищувати 90 днів - то категорії Д».

Відбулися зміни до закону про іноземців, за яким при «отриманні вигоди» на території Швейцарії водіям потрібно мати візу. Під «отриманням вигоди» влада Швейцарії розуміє виконання роботи – розвантаження/завантаження - в цій країні. Виконання транзитних перевезень не вважається «отриманням вигоди».

Насамперед, це стосується водіїв, які не мають шенгенської візи, а перетинають кордон по біометричному паспорту. Тож, для здійснення поїздки в Швейцарію має бути або шенгенська віза, або необхідно відкривати швейцарську візу.

АсМАП України звернулася до посольства Швейцарії в Україні, щоб розглянути можливість отримання віз водіями через Асоціацію. А, поки що, водіям рекомендовано при здійсненні вантажоперевезень в/з Швейцарії отримувати візу категорії С( в біометричний паспорт) в посольстві Швейцарії в Україні.

Адреса посольства Швейцарії в Києві:

м. Київ,

вул. Козятинська, буд. 12

(недалеко від станції метро «Печерська»).

Телефон: +38 (044) 590-44-85

Факс: +38 (044) 280-14-48

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.