News | Trans Atlas

 

Нещодавно в одній з інформаційно соціальних мереж  Reddit, користувач опублікував фото керованої вантажівки з трейлером з лого Amazon Prime без водія. І висловив припущення, що компанія почала використовувати для доставки товарів саме безпілотні вантажівки.

Це питання досліджував американський телеканал CNBC і повідомив, що, справді, Amazon використовує для вантажоперевезень автомобілі компанії Embark, які виготовляють  в тому числі і самохідні вантажні авто.

Самі ж  Amazon та Embark не коментують інформацію і не розкривають секрети співпраці. Поряд з цим , представники Amazon заявили, що постійно вдосконалюють  доставку товарів, куплених на електронному майданчику і готові до інновацій, які покращать якість, терміни та сервіс доставки вантажів клієнтам.

На сьогодні в сфері міжнародних вантажних перевезень є значна криза в кваліфікованих водіях. Також вантажівки не відповідають усім потребам для здійснення вантажоперевезень  у великих об’ємах та в короткі терміни. Очікується, що нові вантажівки будуть використані для налагодження логістики між об'єктами Amazon, а здійснювати безпосередню доставку покупцям планується більш звичним способом.

 

 

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.