News | Trans Atlas

TISPOL перевіряє вантажівки

Поліцейські будуть особливо перевіряти дотримання норм, що регулюють робочий час і час відпочинку водіїв. Вони також будуть перевіряти технічний стан транспортних засобів та належне кріплення вантажу. Повідомляє видання Trans-Info.

Операція «Truck & Bus» носить освітній характер. Крім покарання за порушення, співробітники поліції будуть також інформувати водіїв про небезпеку, пов'язану, зокрема, з відсутністю пристебнутих ременів безпеки.

Крім того, співробітники поліції будуть інформувати водіїв про зростаючу проблему відволікання уваги під час водіння. Тому, як заявив TISPOL, несанкціоноване використання мобільних телефонів під час водіння також буде контролюватися і каратися.

Акція TISPOL Truck & Bus у всій Європі

Акція ведеться в країнах, що належать до TISPOL, тобто в: Австрії, Бельгії, Болгарії, на Кіпрі, в Чехії, Данії, Німеччини, Франції, Фінляндії, Греції, Угорщини, Ірландії, Литві, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії , Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Естонії та Італії.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.