News | Trans Atlas

Кому потрібно перевезти крихкий вантаж за кордон?

Крихкий вантаж найчастіше перевозять під час квартирних або офісних переїздів, а також у разі доставки замовлення від виробника або дистриб'ютора до адресата.

Основні принципи перевезення вразливих для механічних пошкоджень предметів: відповідальність і обережність. Адже якщо крихкий вантаж буде неправильно розташований або упакований, не закріплений або доставлений невідповідним способом або дорогий, його використання стане неможливим.

Особливості доставки і різновиди крихкого вантажу

Крихкими вважаються вантажі, які вимагають захисту від механічних пошкоджень, падіння і сторонніх вагових навантажень:

 • скляний, фарфоровий, кришталевий посуд і предмети сервіровки;

 

 • побутова, офісна та комп'ютерна техніка;

 • предмети старовини;

 • музичні інструменти;

 • годинники, світильники, дзеркала, люстри, вази, статуетки та інші крихкі предмети інтер'єру;

 • деякі автомобільні запчастини (наприклад, оптика і скло);
 • керамічна плитка (для підлоги, настінна), стельова плитка та інші оздоблювальні матеріали;
 • сантехніка;

 • деякі види будівельних матеріалів (наприклад, гіпсокартон, скляні вітражі, мозаїки);
 • кімнатні квіти і декоративні рослини.

Умови та деталі міжнародних перевезень крихких вантажів обговорюються з замовниками індивідуально. Спосіб перевезення, упаковки, розміщення, кріплення і маркування товару залежить від його призначення, розмірів, вагової категорії і безлічі інших чинників. Наприклад, оргтехніка перевозиться в габаритних картонних коробках, всередині яких фіксується пінопластом і повітряно-бульбашковою плівкою, а кахельна плитка стопками прив'язується до дерев'яних піддонів.

Правильна упаковка крихких вантажів та їх кріплення

Малогабаритні крихкі вантажі, наприклад предмети інтер'єрного декору, сервізи, автомобільна оптика, деякі музичні інструменти, сантехніка, розташовуються в кузові вантажного автомобіля спеціальним «осередковим» чином. Кожен крихкий предмет упаковується в поліетиленову повітряно-бульбашкову плівку або пакувальний папір і укладається в окрему квадрат, відокремлений від «сусідів» картонними листами. Осередки складаються в дерев'яні ящики та ізолюються з боків водонепроникним матеріалом.

Упаковка крихких вантажів, таких як побутова або комп'ютерна техніка, виконується інакше. Кожен предмет обертається в водонепроникну поліетиленову плівку і поміщається в окрему картонну коробку, всередині якої надійно фіксується шматками пінопласту. Коробки розташовуються поруч одна з одною на певній відстані, простір між ними також заповнюється пінопластом. Потім увесь вантаж додатково ізолюється від проникнення вологи. Такий спосіб транспортування техніки виключає її вільне переміщення усередині вантажного автомобіля.

Плоскі і , які легко б’ються вантажі, наприклад, скло автомобілів, вітражі, кахельна плитка, дзеркальне полотно, кріпляться до спеціальних дерев'яних піддонів, розташовуючись один на одному. Між предметами прокладається м'який матеріал. Стопки поміщаються в дерев'яні каркаси з ребристою поверхнею і обмотуються пакувальної стрічкою.

Для кріплення великих дерев'яних або картонних коробів всередині вантажних авто використовуються стяжні ремені, полімерні або металеві стрічки. Сила натягу в них контролюється. Ці елементи кріплення фіксуються до гачків або петель, вмонтованих у підлогу.

Маркування крихких вантажів

Обов'язковою позначкою(маркуванням) будь-якого крихкого вантажу є символ чорного келиха, який наноситься на упаковку. Це зображення розшифровується як «Обережно. Крихке », його зміст розуміють усі, хто буде працювати з вантажем на всіх етапах міжнародного перевезення: вантажники, транспортна компанія, комірники і т. д.

Основні:

 • Чорний келих - знак того, що вантаж вимагає дбайливого ставлення під час доставки і розвантаження.

 • Чорна парасолька з краплями дощу говорить про те, що вантаж потрібно берегти від попадання вологи.

 • Дві паралельні стрілки - знак того, як повинне розміщуватися замовлення і де у нього верх.

Перевезення крихких вантажів за кордон зможе виконати лише перевізник, який має в наявності великий автопарк під будь-які габарити та вагу таких товарів.

 А також, важливим буде страхування вантажу, яке пропонує серйозна та надійна транспортна компанія.

 Повну консультацію по перевезенню крихких вантажів – отримайте БЕЗКОШТОВНО у логістів ПП «Транс-Атлас»!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.