News | Trans Atlas

Карти чи Google Maps?

Ще зовсім нещодавно ефективним навігатором для здійснення міжнародного перевезення були паперові карти. Карта й тепер може лежати в вантажівці досвідченого водія міжнародника, але відійшла вже на другий план. Тому що шукати дорогу все одно зручніше на смартфоні або планшеті: вся необхідна водієві інформація перекочувала в інтернет у багатофункціональний додаток Гугл Карти.

Gool Maps для вантажоперевезень 

Для здійснення міжнародних вантажних перевезень, навіть досвідченим водіям-міжнародникам знадобиться такий функціональний помічник, як Гугл Карти.

Ця програма працює на картах, які добре відомі майже кожному користувачеві Інтернету. Інтерфейс Google Maps є дуже інтуїтивним. Додаток також синхронізується з Google (функція, яку оцінить будь-який водій , який звик працювати з Google на своєму домашньому комп'ютері) і має неймовірно велику базу даних.

Google Maps можна використовувати для навігації та оновлення інформації про дорожній рух при виконанні міжнародних рейсів. Якщо через непередбачену подію, наприклад, аварію, доведеться міняти маршрут, додаток буде відображати альтернативний маршрут в реальному часі.

Додаток "Google Карти" допоможе вам швидко потрапити водієві в пункт призначення. Оскільки,  враховує інформацію про завантаженість доріг у режимі реального часу і пропонує оптимальний маршрут.

Ви можете отримувати голосові підказки про те, де повернути, яку смугу вибрати, чи є більш оптимальний маршрут і яка завантаженість доріг. Це допоможе оптимізувати та вкластися у вказані замовником терміни міжнародного перевезення вантажу.

Онлайн-карти від гугла досить докладні і актуальні як в Європі так і в СНД. Якщо Ви постійно здійснюєте вантажоперевезення в різні країни,то обов’язково встановіть на телефоні Гугл Карти!

Підходить до операційних систем: Android, iOS, Windows Phone

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.