News | Trans Atlas

Як здійснюється доставка?

Доставка малотоннажним транспортом компанії здійснюється не тільки по Україні, а й у Європу, Прибалтику, Білорусь. Перевезення здійснюється на наших машинах з широкого автомобільного парку, в якому знайдуться найбільш підходящі моделі для вантажу від 0,5 тонн до 5 тонн.

Міжнародні доставка малотоннажних вантажів є хорошим практичним рішенням для малого бізнесу та підприємців. Ще однією важливою особливістю є те, що легкове авто може легко переміщатися по вулицях міст, доїжджати до житлових будинків, що не можуть зробити великовагові фури.

Автопарк «Транс-Атлас»

Наша компанія володіє більш ніж 2-ма сотнями власної автомобільної техніки. Для малогабаритних міжнародних перевезень використовуємо вантажні машини марок Фольксваген і Пежо. Вони відрізняються маневреністю і компактністю, і можуть перевозити до 5000 кг. Такі авто відмінно маневрують по вузьких міських вулицях і в пробках.

Також ми відповідально ставимося до вибору водіїв, багато з яких працює з нами вже не один рік. Завдяки відмінній техніці і досвіду співробітників, ми можемо гарантувати своєчасну, надійну і фінансово вигідну доставку малотоннажних товарів за кордон.

Малотоннажні автомобілі можуть перевозити:

  • генеральні вантажі
  • небезпечні вантажі при наявності АДР комплекту і відповідних дозволів, свідоцтв та ліцензій
  • спеціальні при відповідних дозволах і ліцензіях та інших документах
  • вантажі з температурними умовами(рефрижератором)
  • вантажі виставкові
  • особисті речі
  • продуки харчування
  • побутову техніки
  • оздоблювальних матеріалів
  • меблів

Переваги малотоннажних перевезень

Такий спосіб доставки продукції або особистих речей - найбільш економічно доцільний. Оптимальна вартість, в поєднанні з ідеальними для цього сегмента вантажопідйомними показниками – вигідне поєднання! Завдяки своїм перевагам, малотоннажні авто підійдуть для оперативного транспортування невеликих партій товарів, обсягом від 1 до 5 тонн.

Звернувшись у «Транс-Атлас», Ви робите вибір якісного, не недорого перевезення малогабаритних вантажів, з гарантією високого сервісу і надійності від досвідчено перевізника за кордон!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.