News | Trans Atlas

Рекомендації для вантажовласників, і тих, хто замовляє машини для вантажоперевезень.

Процес міжнародного перевезення вантажу, починаючи з замовлення транспорту і закінчуючи якісною доставкою вантажу в потрібному напрямку, пов'язаний з безліччю технічних питань, юридичних нюансів та інших важливих моментів, які потрібно передбачити, щоб перевезення вашого вантажу відбулося правильно і у вказаний термін.

Основні поради по замовленню послуги міжнародного перевезення, від керівника логістичної служби ПП «Транс-Атлас»:

  1. Серед широкого списку транспортно-експедиторських компаній, що працюють на ринку міжнародних вантажоперевезень, звертайтеся тільки до тих, хто має хорошу репутацію та рекомендації , досвід роботи з вантажоперевезень, не менше 5-7 років.
  2. Має власний сайт, на якому знайдете контакти керівництва і співробітників компанії.
  3. Замовляючи перевезення вантажу по телефону або в живу, зверніть увагу на грамотність і професіоналізм експедитора або менеджера, який обговорює з Вами умови і деталі вантажоперевезення, наскільки проявляється їх компетентність у цьому питанні.
  4. Важливою ознакою серйозності та солідності транспортної компанії є наявність повного пакету реєстраційних документів підприємства, наявність ліцензії на певні види перевезень вантажів.
  5. Коли умови і вартість міжнародного перевезення вже обговорені з менеджером або експедитором компанії, не слід обговорювати ніяких додаткових витрат з перевізником і його водієм, який буде доставляти Ваш вантаж. Усі витрати вже включені в підсумкову вартість комплексного вантажоперевезення, і Ви не повинні ні за що переплачувати, незважаючи на прохання водія, всі умови прописуються в договорі на вантажоперевезення.
  6. Додатковим критерієм професіоналізму транспортної компанії, яка візьметься за вашу заявку, буде чітко і правильно прийнята інформація про Ваш вантаж (умови перевезення, необхідні до дотримання, тип транспорту, упаковка, вартість перевезення, супровід і т.д). Грамотна консультація в момент переговорів і в процесі доставки вантажу говорить про високий ступінь відповідальності і підготовки співробітників транспортно компанії.
  7. Пам'ятайте, що дійсно надійна компанія-перевізник, обов'язково запропонує власнику вантажу укласти договір на перевезення вантажу, контракт, з описом усіх взаємних умов і зобов'язань по доставці вантажу. Це буде гарантією довгострокового співробітництва для обох сторін.
  8. У сучасних умовах ведення бізнесу замовити вантажоперевезення або знайти потрібний транспорт можна за допомогою транспортних бірж, але краще прямо на сайті транспортної компанії, залишивши заявку на доставку вантажу, або зв'язавшись з менеджером. Здійснення послуг з надання транспорту в режимі on-line, говорить про статус транспортно компанії, що пропонує всі умови та сервіс для економії часу вантажовласників.
  9. Звертайте увагу на контакти (адреса, телефон), розміщені на сайті, реквізити фірми, всі атрибути для швидкого зв'язку. Вказівка цієї інформації свідчить про те, що компанія дійсно працює на ринку і ні від кого не ховається, а значить, Ви цілком можете почати з нею співпрацю в галузі перевезень ваших вантажів.
  10. Транспорт: компанія володіє власним автопарком вантажівок, які включають всі необхідні різновиди(тент, реф, ізотерм, бус тощо), відповідають класам Євро5, Євро 6.

Чекаємо Ваших заявок на замовлення транспорту, сміливо замовляйте вантажоперевезення в ПП «Транс-Атлас», адже саме у нас ви отримаєте якісну, своєчасну та оптимальну за ціною доставку вантажу за кордон!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.