News | Trans Atlas

При доставці вантажу з Західної Європи слід дотримуватися кількох правил

Правило перше

 

Поставка вантажів з Європи може бути здійснена морем, залізницею або автотранспортом. Останній спосіб найкращий. Автоперевезення забезпечують швидку доставку вантажу за принципом "склад-склад" без додаткових ланок транспортних перевезень, як це було б у разі поставки в морський порт або на залізничну станцію.

Правило друге

При поставці товарів з Польщі або Угорщини, має сенс ввозити їх через митні пункти, розташовані в цьому регіоні України з особливим статусом економічної зони. Вантаж розмитнюється без сплати митних зборів і обов'язкової сплати ПДВ. Зрозуміло, це не знімає з покупця зобов'язань виконати всі вимоги по сплаті цих платежів в разі, якщо товар поставляється на територію України для вітчизняних споживачів. Порушення цих правил може спричинити за собою конфіскацію вантажу і повернення його в країну виробника товару.

Правило третє

Так як Україна є членом Світової організації торгівлі, вона має певні преференції в торгівлі з такими ж членами СОТ. Перелік документів, необхідних для проходження митного контролю обмежений наступним списком:

 • декларація форми ЕХ-1
 • товарно-транспортна накладна CMR
 • транзитна декларація форми Т-1
 • сертифікати якості міжнародного зразка

При професійній підготовці необхідних проїзних документів транспортною компанією вантажовласник може бути впевненим, що його вантаж не застрягне на митному пункті.

Правило четверте

Вибір перевізника. Якщо мова йде про постійні перевезення товару з Європи, то ідеальним варіантом буде укласти договір на перевезення вантажу із спеціалізованою транспортною компанією. Саме вона зможе грамотно організувати системні поставки Вашого товару, запропонує страхування, сучасний вантажний транспорт від 1 до 20 тонн та надасть вигідну ціну на перевезення вантажу тощо.

Особливості вантажного руху в Європі

 Щоб не потрапити в неприємні ситуації на дорогах Євросоюзу і не отримати штрафу, треба знати деякі особливості вантажного руху в Європі. Загальні правила дорожнього руху такі ж, як і у нас, але є ряд відмінностей і нюансів, про які вам ніхто не повідомить ні при в'їзді в країну, ні спеціальними покажчиками.

Як для вантажних, так і для легкових автомобілів загальною будуть правила використання протитуманних фар:

 • Не можна їздити з протитуманними фарами при нормальній видимості, навіть в темний час доби.
 • Протитуманні фари включаємо тільки в разі недостатньої видимості: туман, сніг, дощ.
 • Крім того, в цих умовах задні протитуманні фари обов'язкові до використання.
 • Вночі та при недостатньому освітленні користуємося звичайним світлом.

До речі, в деяких європейських країнах фари треба включати постійно. Це стосується Скандинавії, Бенілюксу, доріг поза містом в Італії. І взагалі, якщо бачите, що у зустрічних вам машин горять фари - включіть свої.

Користування мобільним телефоном можливо тільки при «Хенсен фрі». Ніякого телефону в руках.

Тут є особливості. В Іспанії та Швейцарії, наприклад, «Хенсен фрі» - тільки гучний зв'язок, ніяких навушників. А у Франції взагалі ніяких телефонів за кермом, ні з «Хенсен», ні без «Хенсен».

Головна відмінність для вантажівок на наших і європейських дорогах буде швидкісний режим. Практично скрізь поза містом найбільш поширеним обмеженням швидкості буде 80 км / год, а в місті 50 км / год. Причому штрафують за порушення від 1 км / год, а не від 10! Швидкість до 90 км / год дозволена в Чехії і Франції на автобанах. При цьому в Чехії на інших не міських дорогах обмеження 70, а у Франції 80 - на пріоритетних дорогах і 60 на інших поза містом.

Вартість перевезення вантажу в/з Європи

На формування вартості міжнародного автомобільного перевезення вантажу, впливають такі чинники:

 • Тип транспортного засобу
 • Кілометраж маршруту
 • Дальність подачі автомобіля
 • Популярність маршруту
 • Дозвільні документи та додаткові витрати
 • Платні дороги
 • Перевезення окремим автомобілем або у складі збірного вантажу
 • Особливості перетинаються ландшафту і погодні умови
  Вартість палива в країнах Європи, які перетинаються
 • Якість доріг
 • Терміни доставки

На сайті нашої комппанії Ви завжди зможете як самостійно зробити розрахунок вартості перевезеення на КАЛЬКУЛЯТОРІ, так і , залишивши ЗАЯВКУ.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.