News | Trans Atlas

З настанням теплої пори року автовласники у яких в автомобілях встановлені авто кондиціонери зіштовхуються з рядом питань та проблем! Чому не охолоджує кондиціонер? Чи достатньо холодоагенту всередині системи? Що за сторонні шуми чуються?

Відповідь проста!

При відсутності необхідної кількості холодоагента та змащувального мастила система кондиціонування може перегріватися, у результаті чого може вийти з ладу компресор. Запчастина не дешева, вартість вживаної коливається  від 1500 до 5000 грн у залежності від марки автомобіля.

Чому виходить з ладу автокондиціонер?

Розглянемо ряд факторів, які впливають на термін експлуатації системи кондиціювання:

  • піддавання корозії радіатора та трубопроводів зі сторони хімічних реагентів, якими посипають дороги в зимовий період;
  • вібрації кузова автомобіля, через які втрачають еластичність ущільнювачі системи;
  • перепади температур, які теж негативно впливають на структуру ущільнюючих кілець.

  Як часто потрібно заправляти кондиціонер?

Періодичність заправки автокондиціонера залежить від віку автомобіля. Так, наприклад, на нових автомобілях його потрібно заправляти 1 раз у 2-3 роки, на автомобілях від 5 років – рекомендовано заправку кожного року.

Чи достатньо халодоагента у вашому кондиціонері?

Наявність достатньої кількості холодоагенту достовірно можна перевірити лише на професійних заправних станціях, які використовують СТО. У разі відсутності необхідного тиску, систему зазвичай потрібно перезаправляти без дозаправки.

Дана процедура виглядає так:

  • наявний холодоагент відкачують з системи у спеціальний резервуар;
  • діагностують систему на герметичність;
  • виконують вакуумування під час якого відкачують повітря, видаляють наявну воду, тверді частинки;
  • заправляється система з приведенням тиску до нормативних значень;
  • замінюється салонний фільтр повітря;
  • щорічно рекомендовано очищати салонний випарник пінним очищувачем, для обеззараження від бактерій, які там поселяються.

Важлива інформація!

В автомобільних системах кондиціювання в якості холодоагенту використовується R134A (тетрафторетан) який являється нетоксичним безколірним газом.

              Де заправити автокондиціонер в Луцьку?
Послуги ремонту та повного обслуговування автокондиціонерів для легкових та вантажних авто можна здійснити на СТО «Транс-Атлас». На послугу можна записатися за тел. 050 37 578 74.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.