News | Trans Atlas

Подія зібрала учасників транспортно-логістичної сфери, а також представників різних компаній, ритейлерів, які користуються послугами вантажоперевезень в Україні та за кордоном.

На заході представники нашої компанії – директор Анатолій Прилуцький та керівник відділу логістики Олександр Крижановський виступили в якості і слухачів і спікерів.

Зокрема, Анатолій Прилуцький розповів про успішне застосування сучасних інформаційних систем в роботі транспортної компанії. Тема актуальна, викликала обговорення та ряд запитань.
«Діджиталізація та автоматизація процесів в сучасній транспортній компанії – не просто вимога часу, це шлях до підвищення рівня послуг, швидкості та оперативності роботи, - зазначив пан Анатолій.

Наші представники також брали участь в обговоренні важливих тем для транспортної галузі, обмінювалися досвідом та знаннями.

Анатолій Прилуцький

 

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.