News | Trans Atlas

Поради щодо міжнародного перевезення іграшок

М'яка іграшка

У сім'ях, де є діти, завжди дуже багато іграшок. І найчастіше це:

  • дуже дорогі іграшки з пультами управління,
  • великі м'які іграшки,
  • різні ляльки і звірятка,
  • іграшкових автомобілів, вертольотів та інших сучасних винаходи ігрової індустрії.

Щоб ці іграшки потрапили в магазини із заводів в презентабельному вигляді, їх потрібно правильно транспортувати. Особливо, якщо товар везуть з Європи або інших місць.

Упаковка

М'які іграшки великого розміру найкраще упаковувати в поліетиленові мішки. Кожну іграшку окремо. М'які іграшки невеликих розмірів рекомендується акуратно укласти в картонну коробку з тим розрахунком, щоб іграшки не деформувалися під час перевезення. Це дозволить зберегти охайний вигляд іграшок. Для іграшок з пультом управління необхідно підібрати картонні коробки відповідного розміру.

Вільний простір в коробці слід заповнити поролоном або папером, щоб надійно зафіксувати виріб. Не  забудьте на кожній коробці проставити напис про те, яка іграшка упакована в коробці.

Способи транспортування

Для міжнародних перевезень м’яких іграшок потрібно скористатися послугами транспортної компанії. В цьому випадку ви отримаєте професійні послуги по вантажоперевезенню: підбір автотранспорту під необхідний об’єм вантажу, консультацію щодо документів, страхування вантажу та правильний розрахунок вартості послуги. А також, при навантаження іграшок в автотранспорт можна бути впевненим, що здійснено буде відповідно до правил їх перевезення. Наприклад, для того, щоб коробки не перекидалися і не рухалися по кузову під час транспортування, їх надійно закріплюють спеціальними кріпильними пристроями в фургоні автомобіля.

Як правило, для транспортування не потрібні автомобілі великої вантажопідйомності, тут більше уваги приділяється обсягу кузова. Під час навантаження слід стежити за рівномірним розміщенням іграшок щодо їх ваги і габаритів в вантажному відсіку, і надійному кріпленню. Не можна допускати накопичення великих коробів один на одному, тільки легкі вантажі можна розташувати в два яруси.

Іграшки допускається перевозити з іншими видами непродовольчого товару, за винятком хімії і товарів з різким запахом.

Дізнатися вартість перевезення м’яких іграшок!

Особливості перевезення іграшок компанією «Транс-Атлас»

Наша компанія допоможе вам перевезти дитячі іграшки з урахуванням всіх вимог до транспортування таких вантажів. В залежності від їх характеристик, умови перевезення також відрізняються.

Враховуючи різноманітний іграшковий асортимент, перевезення іграшок є багатогранний і досить таки складний вид транспортування, який має свої особливості. У першу чергу це відноситься до матеріалу, з якого виготовлена іграшка, упаковки, температурних та інших фізичних показників. Усі іграшки під час транспортування повинні бути надійно захищені від прямих сонячних променів, бруду, пилу, опадів.

А ось найпоширеніший вид дитячої іграшки - так звана м'яка іграшка, виготовлена з плюшу, поролону або іншого м'якого матеріалу, зовсім не чутлива до перепадів температур, зате чутлива до вологості і сторонніх запахів, тому, для упаковки використовуються мішки з пропілену.

Іграшки, як товар особливого призначення, повинні мати сертифікат відповідності. Наші співробітники з достатнім досвідом у цій сфері, професійно, оперативно та якісно виконають замовлення на міжнародне перевезення іграшок точно в строк, з обов'язковим оформленням всіх супровідних і дозвільних документів.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.