News | Trans Atlas

Перевезення побутової техніки

І міжнародні, і внутрішні перевезення електроніки вимагають від транспортної компанії відповідального підходу, помноженого на високий рівень професіоналізму і дбайливого ставлення до вантажів, товарів. Адже цілісність такої складної техніки безпосередньо впливає на її подальшу працездатність.

До даної категорії вантажів відносяться:

 • газові плити і холодильники;
 • комп'ютери та офісна техніка;
 • аудіо- і відеосистеми;
 • електронне устаткування;
 • деякі інші прилади.

Оскільки всі перераховані вище товари відрізняються відносною крихкістю, вони потребують особливих умов зберігання і перевезення.

При транспортуванні електроніки особливі вимоги висуваються до якості упаковки

Основні вимоги до перевезення вантажу

На відміну від побутової техніки, яка досить легко переносить тривалу транспортування, сверхточная електроніка вкрай чутлива до умов перевезення:

 • Вантаж обов'язково повинен бути правильно упакований і закріплений, щоб в процесі транспортування він не переміщався по транспортному засобу.
 • В процесі доставки електроніка не повинна піддаватися впливу зовнішнього середовища.
 • При проведенні вантажно-розвантажувальних робіт потрібно крайня обережність. Найменша недбалість або недостатньо надійна фіксація товару під час перевезення можуть стати причиною його необоротної поломки.
 • Згідно з нормами ДСТу, транспортування електроніки повинна здійснюватися тільки в критому транспорті.

Специфіка організації транспортування

Залежно від дальності перевезення і об'єму вантажу для доставки з Європи найчастіше використовується автомобільний транспорт.

На швидкість і безпеку доставки сильно впливає ступінь продуманості логістичного ланцюжка. Для досягнення кінцевого пункту повинен бути попередньо прокладений оптимальний маршрут. До моменту перевезення необхідно уточнити всі показники ширини і вантажопідйомності доріг, якщо планується використовувати автотранспорт.

Для безпечної доставки електроніки вкрай важливо правильно розробити маршрут перевезення

Додаткові фактори безпечного перевезення

 • Найважливішою умовою якісної доставки електроніки є страхування вантажу.
 • Оптимальним для Замовника також є такий варіант співпраці, коли частина вантажу оплачується при прийомі у себе на складі.

  ВАЖЛИВО!

  При транспортуванні вантажів даної специфіки необхідно детально вказати комплектацію електронної техніки або обладнання (по кожному вузлу або деталі) і зафіксувати цю інформацію документально.

 • При міжнародних перевезеннях електроніки особливої уваги потребує оформлення документів. Всі юридичні питання, пов'язані з транспортуванням і митним очищенням, може вирішувати сам власник вантажу.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.