News | Trans Atlas

Як доставити вантаж з Іспанії автотранспортом

У процесі перевезення вантажів з Іспанії найчастіше використовується автомобільний транспорт, оскільки він дозволяє скоротити часові витрати при транспортуванні товарів. Вантаж забирається зі складів постачальників і відправляється в Україну автомобільним транспортом.

Особливості перевезення вантажів з Іспанії

У процесі організації вантажоперевезення фахівці компанії «Транс-Атлас» оформляють всі необхідні документи, включаючи транспортну накладну і сертифікати, якщо вони потрібні. У числі додаткових послуг, доступних нашим клієнтам при перевезенні вантажів з Іспанії, слід назвати страхування вантажів.

Завдяки наявності різних типів транспортних засобів і чітко розробленої логістичної схеми організації перевезення компанія «Транс-Атлас» виконує максимально оперативну доставку вантажів з Іспанії в Україну. Звертаючись до нас, клієнт зможе значно скоротити фінансові та часові витрати на доставку вантажу. Наші фахівці запропонують найбільш вигідний варіант доставки вантажу в будь-яку область України.

З Іспанії в Україну ввозиться величезна кількість товарів: продукція хімічної промисловості, текстиль, взуття, одяг, обладнання, продукти харчування, меблі, будівельні матеріали та електротовари.

Вартість доставки вантажів з Іспанії в Україну залежить від:

  • Виду вантажу (генеральний, негабаритний, небезпечний і ін.).
  • Вимог клієнта до доставки вантажу (оперативність).
  • Необхідності в додаткових послугах (митне оформлення, зберігання, страхування).

Здійснити розрахунок перевезення!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.