News | Trans Atlas

Взаємодія з транспортною компанією - це співпраця з першого дзвінка

Автомобільні перевезення - популярний спосіб транспортування вантажів. Його часто вибирають як найнадійніший, доступний за ціною і оптимальний за швидкістю. Але ринок транспортних послуг, як і будь-який інший, робить різні пропозиції. Перевізників дуже багато, і ризик отримати послуги неналежної якості великий. Щоб не помилитися, слід звернути увагу на кілька етапів вибору надійної транспортної компанії.

Професіоналізм співробітників

У роботі менеджерів вкрай важлива оперативність відповідей на ваші запити:

  • комфорт спілкування з менеджером компанії;
  • швидкий відповідь при запиті ставок;
  • швидка реакція на проблеми або побажання;
  • своєчасне інформування про місцезнаходження вантажу;

На етапі відбору вам потрібно оцінити професіоналізм співробітників. Наскільки оперативно вони реагують? Чи готові зробити розрахунок маршруту? Чи розуміють поставлену перед ними задачу? Не соромтеся задавати питання, щоб оцінити якість наданої інформації та розуміння ваших вимог.

Надійність компанії

Щоб перевірити надійність автоперевізника, досить звернути увагу на кілька моментів:

  • Дізнайтеся, скільки років існує компанія - час присутності на ринку завжди грає роль. А в логістиці - це вимірюваний показник професіоналізму. Напрацьовані маршрути, зв'язку та компетенції вирішують багато. Надійність перевізника безпосередньо залежить від його досвіду.
  • Репутація і стандарти роботи перевізника підкріплюються членством в професійних асоціаціях.
  • Інформативний сайт з змістовними розділами, відгуками, кейсами з професійної практики, відкритими контактами і додаткової мовною версією підкреслює статус компанії. Зверніть увагу, чи є на сайті актуальні новини, як давно оновлювалися соціальні мережі, чи ведеться комунікація з клієнтами. Відкрите присутність в інтернеті і оновлювана інформація - ознака того, що компанія працює і дбає про свою репутацію.
  • Надійна компанія відкрито представляє своїх клієнтів і партнерів. Подивіться, чи є на сайті відгуки та подяки. З деякими із замовників ви можете спробувати зв'язатися і поспілкуватися особисто. Якщо компанія не може надати відгуки - це привід насторожитися.

 

Компанія "Транс-Атлас" виконує свої обіцянки і оперативно реагує на будь-які зміни.

Залиште заявку нашим логістам і ми приступимо до вирішення вашого вантажоперевезення за кордон.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.