News | Trans Atlas

 Відповідь очевидна!

  • Читаємо про компанію у відкритих джерелах

  • Знаходимо відгуки про співпрацю від клієнтів,

  • Спостерігаємо відкритість і розвиток перевізника у своїй сфері!

    Адже, професіоналізм залежить від розвитку, навчання як керівництва транспортної компанії, так і її працівників. А ще готовність вдосконалювати свої процеси, підлаштовувати під потреби сучасної логістики та перевезень.

Стаємо професіоналами!

Щоб отримувати нові знаннями та досвід ми відвідали найбільшу подію логістично-транспортної сфери Logistics Summer Camp 2019. За два насичених дні почули про нові технології та підходи в сучасній логістиці та перевезеннях, рішення та кейси.

А також, поділилися своїми напрацюваннями та досвідом, що привело до успішної діяльності ПП "Транс-Атлас" уже понад 10 років. Директор компанії, Анатолій Прилуцький зацікавив учасників  методами автоматизації та діджиталізації процесів у сфері міжнародних вантажних автомобільних перевезень.Тема викликала значне зацікавлення колег та партнерів не тільки з України, тому виступ перейшов в індивідуальне обговорення питань.Перебуваючи серед колег та клієнтів, почули фідбек стосовно ефектиності роботи нашої компанії.

Висновок

Тож, наша компанія готова надалі навчатися, відвідувати спеціалізовані форуми, щоб ставати тими професіоналами, яких готові обирати для співпраці беззастережно, почувши тільки назву компанії - ПП "Транс-Атлас!

 

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.