News | Trans Atlas

Ключові умови для здійснення вантажоперевезення

Для безперешкодного ввезення-вивезення вантажу за кордон необхідно здійснити ряд процедур:

  • Ваша компанія повинна мати документи, які підтверджують вашу діяльність.
  • Крім цього ви повинні бути зареєстровані в якості учасника зовнішньоекономічної діяльності.
  • За встановленою формою ви повинні зібрати сертифікати на продукцію, її походження,
  • Зареєструватися на митному посту і підтвердити митну вартість вантажу, що перевозиться.
  • Далі шукаєте митного брокера та укладаєте з ним договір та узгоджується перелік документів і суму зовнішньоторговельної операції.
  • Після цього шукаєте надійну компанію-перевізника та укладаєте з нею договір.

Перевізники, які є членами АсМАП – самі надійні!

Для допомоги  в організації здійснення міжнародних перевезень вантажу створена громадська організація - Асоціація Міжнародних Перевізників (АсМАП України). Члени цієї організації (перевізники і власники транспортних компаній) наділяються спеціальними допусками для проїзду через митні та прикордонні пости.

Вигода членства в даній системі очевидна - ввезення вантажу на кордоні проходить процедуру оформлення за спрощеною системою.  Як результат, це дуже економить час для доставки вантажу.

Окрім цього, Асоціація здійснює підтримку перевізників, які потрапили в непередбачену ситуацію!

На жаль, цю  інформацію не використовують і не подають на транспортно-логістичних площадках, тож вона рідко береться до уваги власниками вантажу.

З огляду на це, керівництво ПП «Транс-Атлас» на форумах та конференціях з перевезень та логістики завжди піднімає питання про взаємодію та співпрацю менеджменту таких площадок з АсМАП України.

Як обрати перевізника вантажів?

Загалом, здається, що все досить просто! І немає потреби вступати в Асоціацію, можна самому зареєструвати транспортну компанію і возити товар через кордон.

Та, для того щоб зареєструвати подібну компанію, необхідний парк вантажного транспорту. Отримання сертифікатів і дозволів забирає левову частку коштів і часу, а проходження митних постів для новачків обертається великими часовими витратами. Як результат, не виконані вчасно та якісно замовлення клієнтів.

Перевізники, які є членами Асоціації Міжнародних перевізників України(АсМАП), крім ліцензування проходять ще й реєстрацію в митних органах України та реєстрацію  в IRU(Міжнародний транспортний союз).
Отже, саме перевізник, який є дійсним членом АсМАП України в змозі забезпечити безпеку та надійну доставку Ваших вантажів за кордон.

Таким перевізником є ПП «Транс-Атлас», адже уже протягом 10 років є дійсним членом АсМАП України. Ми в змозі надавати якісні міжнародні вантажоперевезення та захист вантажів у процесі доставки. Про умови співпраці можна дізнатися, заповнивши заявку на нашому сайті.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.