News | Trans Atlas

Переваги GPS-навігації

Окрім кількісного контролю переміщення транспортного засобу на сьогодні актуальні тематичні програми якісного водіння та стану самого вантажу.

Компанія «Транс-Атлас» впроваджує програми, які контролюють дії водія та стан технічного засобу в режимі он-лайн.

Оскільки, одним з основних видів перевезень ПП «Транс-Атлас» є перевезення швидкопсувних вантажів, то в середині кузова рефрижератора ставляться датчики контролю температури. Інформація з датчиків через GPS-навігатор в режимі он-лайн передається менеджеру-логісту, який контролює даний автомобіль в рейсі. Отже, логіст в режимі реального часу бачить температуру, при якій перевозиться вантаж, фіксує її на спеціальні носії(зберігає).

ІТ-технології, впроваджені в ПП «Транс-Атлас»

У перспективі ПП «Транс-Атлас» буде впроваджувати інтелектуальні системи контролю(телематичні програми), які контролюватимуть режим перевезення без працівника компанії. Лише при відхилення від вказаних параметрів пристрій буде сигналізувати менеджеру.

Транспортна компанія «Транс-Атлас» уже успішно та ефективно впровадила такі сучасні системи, як CRM(контроль зовнішніх продаж, взаємодія з клієнтами) та ERP(система внутрішньої організації процесів), що дозволило автоматизувати та отримати високу ефективність та контроль транспортних перевезень.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.