News | Trans Atlas

Звичайно, також мають значення габарити вантажу, різні технічні параметри. Вони іноді є визначальними при виборі спеціалізованого транспорту та маршруту його руху у міжнародному сполученні.

Характеристики вантажу

Існує транспортна класифікація, в якій дається оцінка п'яти типам вантажів. Якщо вантаж віднесений до розряду наливних або навалювальних, значить, для транспортування доведеться залучити спецтранспорт.

До речі, для режимних вантажів він теж потрібен, але дещо інший. Буде досить рефрижераторів, а безпосередньо в кузові можна встановити вентилятори або системи, що дозволяють регулювати температурний режим в залежності від того, який вид вантажу доставляється.

Щоб довезти товар або вироби в цілості й схоронності, по максимально короткому шляху, слід ретельно вивчити їх транспортні характеристики. Вони служать для того, щоб у дорозі не допустити ні якісних, ні кількісних метаморфоз з вантажем.

5 типів вантажу

Фахівці традиційно виділяють 5 різновидів вантажів.

  1. Стандартні - найпоширеніша й найчисельніша категорія.Сюди відносять:  сантехніку, предмети меблів, верстати, комп'ютери та оргтехніка, спортивний інвентар, різні інструменти, продукти в заводській упаковці.
  1. Негабаритні вантажі – для них потрібно оформити дозвіл встановленого зразка. Вантажі, чиї параметри - довжина, ширина, висота і маса - значно більше тих, що визначені законом, прийнято називати нестандартними або негабаритним.
  2. Збірні вантажі. Жоден маршрут вантажоперевезень зараз не затверджується без урахування логістики. Вантаж повинен бути доставлений замовникові на максимально вигідних для обох сторін умовах, тому часто комплектуються так звані збірні вантажі. Їх особливість в тому, що в одному транспорті перевозяться товари, що належать різним власникам.
  3. Швидкопсувні вантажі. Це вантажі мають короткий термін придатності або потребують особливих умов зберігання або транспортування. Даними товарами можуть бути продукти харчування (охолоджене або заморожене м'ясо, свіжі овочі і фрукти, молочна продукція та ін.).
  4. Небезпечні вантажі - це ще одна категорія вантажів. Зазвичай їх поділяють на дев'ять класів. Це рідини або інші товари є горючими, отруйними або вибухонебезпечними несучими загрозу життю людини або природі і потребують особливих умов при їх зберіганні і транспортуванні. Детально про перевезення небезпечних вантажів можна дізнатися в нашій статті Правила перевезення небезпечних вантажів .

Є й інші типи вантажів, такі, як: наливні, генеральні, насипні. Далі ми розкажемо, які вантажі перевозить транспортна компанія «Транс-Атлас».

Замовити перевезення вантажу

 

ПП «Транс-Атлас» перевозить наступні види вантажів:

  •  стандартні,
  •  небезпечні,
  •  рефрижераторні

Дізнатися ВАРТІСТЬ такого перевезення Ви зможете самостійно, скориставшись нашим КАЛЬКУЛЯТОРОМ!

Ми професійно доставимо Ваш вантаж, підберемо правильний транспорт та застрахуємо!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.