News | Trans Atlas

Чи варто орієнтуватися тільки на низьку вартість послуг, що надаються? 

При виборі транспортної компанії для міжнародного перевезення саме ціна транспортування часто є визначальним фактором.

Але це не правильно, і багаторічний досвід нашої діяльності в цьому сегменті ринку це підтверджує. Адже в сучасних умовах варто довіряти тільки тим перевізникам, які можуть гарантувати швидку доставку і повне збереження вантажів.

Дрібним фірмам це, в більшості випадків, виявляється не під силу, і тому їх діяльність зазвичай обмежується лише одним містом або областю. Наша компанія, маючи багатий досвід роботи з транспортування вантажів, здійснює доставки по всій території країни та за кордон.

Що повинно входити у вартість вантажоперевезень?

Ціни залежать від багатьох факторів, а саме:

  • особливості вантажу
  • маса і габарити
  • число місць
  • категорія складності
  • тип упаковки тощо.

Отримавши усі ці дані по вантажу, логіст компанії-перевізника бере до уваги особливості його транспортування і робить розрахунок вартості міжнародної доставки продукції.

Звичайно ж, сам клієнт також може дізнатися орієнтовну ціну перевезення свого вантажу, скориставшись КАЛЬКУЛЯТОРОМ.  Але він не враховує усіх особливостей та специфік, які перераховані нижче, тому сума буде відрізнятися, від оголошеної менеджером.!

  Нами детально розроблені оптимальні логістичні маршрути і створені всі умови для доставки вантажів будь-якої категорії складності. Слід враховувати, що підсумкова вартість складається з багатьох чинників, що визначають якість виконаних послуг.

Умови якісних міжнародних вантажоперевезень

  1. У своїй діяльності ми використовуємо тільки транспортну техніку , яка відповідає вимогам та стандартам транспортування в європейські країни.
  2. Усі автомобілі нашої компанії оснащені засобами супутникової GPS-навігації, що дозволяє детально відстежувати маршрут пересування. Впровадження цієї системи стеження дозволяє здійснювати функції контролю за рухом транспорту і точно виконувати терміни доставки.
  3. У процесі транспортування враховується так само цінність і складність вантажу, для чого застосовуються спеціальні засоби доставки.
  4. Специфіка вантажу так само впливає на кінцеву вартість транспортних послуг, і при цьому Ви можете бути спокійні за повне збереження вантажів у процесі перевезення.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.