News | Trans Atlas

Види фур для перевезення вантажів

Для транспортування застосовуються вантажні автомобілі та тягачі: Avia, Daf, Iveco, Man, Mercedes, Nissan, Renault, Volvo, Scania.

Вантажівками називають автомобілі, де і кабіна, і кузов закріплюються на несучій рамі.

Залежно від типу останнього, вони поділяються на такі види:

Бортові - кузовна частина машини відкрита. Застосовуються для товарно-матеріальних цінностей, котрі мають потреби в особливих умовах - наприклад, для перевезення будівельних матеріалів і сировини.

Фургони - кузовна частина зовсім закрита або стінки формують брезент або подібний матеріал. Така конструкція дозволяє транспортувати вироби, речовини, які більш вимогливі до навколишніх умов.

Тягачі. Крім вантажівок, також використовуються тягачі. Йдеться про самохідної техніки з двигуном, яка буксирує причепи. Сідельний тягач - різновид вантажних автомобілів, створена для напівпричепів.

Види автомобілів, якими перевозить вантажі ПП «Транс-Атлас»

Транспортна компанія «Транс-Атлас» надає послуги вантажоперевезень різними видами автомобілів, які відповідають стадартам Євро 4, 5, 6. Автомобілі для вантажоперевезень мають різні назви і конструктивно відрізняються один від одного.

Тентовані вантажівки

 

Корпус кузова такого автомобіля обтягнутий водонепроникним матеріалом - зазвичай ПВХ, який захищає вантажі, що перевозяться від атмосферних явищ, бруду, пилу, сонячних променів. Тент кріпиться за допомогою гаків або троса. На відміну від металу, ПВХ не піддається корозії, витримує серйозний діапазон температур. Підлога кузова являє собою платформу. Вантажопідйомність такого транспорта різна - від 1 до 22 тонн.

Суцільнометалеві автомобілі

Кузов цих транспортних засобів оснащений металевими стінками. Ця конструктивна особливість забезпечує більший захист від впливу зовнішнього середовища. Наявність дверей, які зачиняються на замок, забезпечує захист товару від розкрадання. Недоліком такої конструкції є те, що закритість кузова ускладнює процес навантаження-розвантаження в порівнянні з тентованими аналогами.

Рефрижератори

Це автомобілі і причіпні пристрої з теплоізольованими стінками, устатковані холодильними установками, завдяки чому всередині підтримується заданий температурний режим. У них транспортують заморожені та охолоджені вантажі - наприклад, харчові продукти, ліки та інше.

Ізотермічний фургон

Цей вид вантажного транспорту також підтримує стабільне середовище всередині фургона, оберігає товари від різких перепадів температури. Для цього стінки кузова обшиваються теплоізоляційними матеріалами. Для обшивки фургонів беруть оцинкований лист, ламіновану фанеру, пластикові матеріали, алюміній, нержавіючу сталь. Якщо автомобіль передбачається використовувати під транспортування продуктів харчування, то важливо, щоб ці матеріали мали відповідні сертифікати і допуски.

Про наш автопарк

Щоб детально дізнатися про наявність вантажівок у нашій компаніїї, їхню тоннажність, види та габаритність - переходьте в розділ ТРАНСПОРТ!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.