News | Trans Atlas

Чи  здійснює компанія збірні вантажоперевезення?

Альона Супрун:

- Наша компанія здійснює міжнародні перевезення в основному окремих вантажів. Оскільки , маємо автомобілі  різного тоннажу, які спроможні везти вантаж від 500 кг до 22 тонн. Основні передумови, які визначають , як можна і потрібно перевезти вантаж за кордон:

  • Звичайно, буває можливість перевезти кілька вантажів в одній машині - збірні. Це здешевлює витрати на послугу. Та наші постійні клієнти зазвичай надають перевагу більш безпечним та гарантованим перевезенням окремою машиною.
  • Усе визначається кількістю та габаритами Вашого вантажу. Якщо ми говоримо про невелику партію товару, то можливо і збірним вантажем. Але, потрібноо зважити, що доведеться чекати, поки збереться замовлення на повне завантаження машини. А також, враховувати сусідство вантажів, щоб потребували однакового виду транспорту та спільного маршруту. Тобто, такі перевезення не можна доставити терміново.
  • Якщо ж вантаж має чітко обумовлені вимоги до перевезення, як, наприклад, точна дата доставки, температурний режим, це небезпечний або об'ємний крихкий товар - потрібна орема вантажівка.

Який саме вантажний транспорт поотрібен для міжнародного перевезення Вашого вантажу - запитайте в логістів ПП "Транс-Атлас"!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.