News | Trans Atlas

Хто перевезе вантаж?

Перевезення малих вантажів - досить затребуваний і актуальний в сучасній логістиці напрямок. При виникненні необхідності в перевезенні таких вантажів є тільки одне рішення - замовити послуги професійних вантажоперевізників.

Який автомобіль потрібен для перевезення вантажів?

Один з найважливіших етапів при замовленні транспортних послуг - це вибір найбільш підходящого автотранспортного засобу. Абсолютно невиправданими будуть ваші витрати, якщо ви вирішите замовити автомобіль більшої тоннажності, а при перевезенні велика частина його кузова буде пустувати. З іншого боку, якщо вибрати занадто маленький вантажний автомобіль, то в цьому випадку є ризик, що увесь вантаж просто не поміститься. Саме тому, завжди потрібно зіставляти вантажопідйомність і місткість автомобіля з об'ємом вашого вантажу.

Для цього на нашому сайті існує сторінка «Транспорт», де вказані характеристики наших вантажних авто. Якщо ж ви не впевнені в тому, що правильно розрахували масу або обсяг свого вантажу, тоді найкраще зв'язатися за вказаними телефонами з нашими логістами, які допоможуть у вирішенні даного питання.

Переваги малотоннажних перевезень

Останнім часом затребуваними є перевезення вантажів малотоннажним транспортом. Під поняттям малотоннажне перевезення мається на увазі використання автомобілів вантажопідйомністю від 1,5 т до 3 т. Зокрема, найбільш популярним видом малотоннажного автотранспорту є бус, за допомогою якого можна в максимально короткий проміжок часу доставити будь-які види вантажів за кордон.

Зручний і маневрений малотоннажний автомобіль зможе легко заїхати в будь-яке місто, вулицю, до потрібного приміщення. Крім того, на нього не поширюється більшість обмежень щодо виїзду в центр міста, а значить ваш вантаж буде доставлений без зайвих труднощів і проблем.

Перевезення малотоннажних вантажів

Компанія «Транс-Атлас» здійснює перевезення вантажів будь-якого обсягу по Україні, а також займається міжнародними перевезеннями - доставляє вантажі в держави Євросоюзу, Прибалтики. Ми охоплюємо всі варіанти вантажоперевезень: один з напрямів роботи компанії - транспортування малотоннажних вантажів.

Транспортування дрібних вантажів це:

  • Офісні і домашні переїзди;
  • Перевезення побутової техніки, меблів, будматеріалів в невеликому обсязі;
  • Доставка товарів, придбаних через інтернет.

Ми вибираємо найбільш ефективний і швидкий спосіб доставки і здійснюємо оптимізацію маршруту, застосовуючи сучасні комп'ютерні технології та враховуючи особливості вантажу.

Перевезення малих вантажів - особливості та нюанси

Практично кожна людина протягом життя зіштовхується з проблемою переміщення товару, продукції, майна з одного місця в інше. Перевезення невеликих вантажів може знадобитися в будь-який момент і приватній особі, і комерційній організації. Наша компанія доставить невеликі за розміром і вагою вантажі оперативно та за доступними цінами. Ми в цілості й схоронності перевеземо вантажі з України в зазначеному напрямку.

 

Переваги роботи з компанією «Транс-Атлас»

Компанія «Транс-Атлас» - це точність, надійність, професійний підхід, безпека. Нас не лякають відстані, складність маршруту, специфічність вантажу, що доставляється - ми виконуємо свою роботу якісно і точно в строк.

Заявку на автоперевезення можна оформити на нашому сайті через відповідний розділ. Ви можете уточнити всі подробиці - наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються малотоннажних перевезень!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.