News | Trans Atlas

GPS моніторинг автотранспорту є передовою системою з відстеження та визначення місця положення транспортного засобу під час міжнародних перевезень вантажу.
Дана система дозволяє визначити в якому стані знаходиться транспортний засіб, а також його параметри і функціональні можливості. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє отримувати і обробляти дані отримані від пристрою.

Система стеження GPS дозволяє виконувати завдання будь-якого рівня складності

Компанія Транс-Атлас є лідером у наданні послуг з міжнародних перевезень в Західній Україні. Тому  ми подбали про те, щоб наші вантажівки були обладнані системами стеження GPS.

GPS моніторинг автотранспорту працює за декількома принципами, а саме:

  1. Опрацьовані дані передаються по GSM-каналу безпосередньо на сервер компанії в автоматичному режимі або за запитом співробітника.
  2. Безпосередньо обладнання встановлене на транспортному засобі і об'єктах спостереження фіксує місце розташування і технічний стан об'єкта. Після того як програма обробляє отримані дані, формуються події.
  3. Логісти ПП «Транс-Атлас» мають доступ до даних, які можуть спостерігати на екрані свого монітора, а конкретніше на цифровій карті. Також дані звітів доступні у вигляді графіків.

Система GPS моніторингу дає великий спектр можливостей доступних користувачам:

  1. Відстеження об'єкта: можливість отримання всієї інформації про місцезнаходження і технічний стан вантажівок спостереження в реальному часі, а також за будь-які тимчасові рамки з моменту поміщення обладнання на транспортний засіб.
  2. Контроль за об'єктом - інформація про точний пробіг, час перевезення, швидкості, місця парковок та інших складових. Можливість автоматизованого контролю та оперативного управління географічними зонами, маршрутами, контрольними точками.
  3. Звітність - різні форми доповідей в електронному та цифровому вигляді, можливість складання власних звітних документів.
  4. Робота з картами - нанесення заданих об'єктів на картографічні пристрої стеження.

Завдяки тому, що система GPS моніторингу автотранспорту дозволяє точно контролювати задані об'єкти підвищується конкурентоспроможність перевізника, адже забезпечує якість та гарантію вчасної доставки та збереженості вантажу.
Компанія ПП "Транс-Атлас" зможе надати послуги з міжнародного перевезення вантажу з відслідковуванням його доставки до отримувача. Співпраця з нами - Ваша впевненість та надійність!
Замовити перевезення на сайті

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.