News | Trans Atlas

У тому випадку, коли в транспортної компанії, яка здійснює безпосереднє транспортування, немає ліцензії, на компанію чи її керівництво буде накладено штраф!


Окрім цієї міри, представники державної служби мають право конфіскувати весь товар, що перевозився цим перевізником. Постраждає також і власник вантажу і отримувач, якому мали доставити вантаж.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2019 року Міністерство інфраструктури України ввело в дію наказ, що стосується необхідності одностороннього ліцензування на перевезення небезпечних вантажів. Тобто, тепер оформити послугу вантажоперевезення буде в компетенції тільки тих компаній, які мають в наявності раніше вказаний дозвіл.

Варто зазначити, що такий порядок речей може значно вплинути на те, що іноземні імпортери не зможуть оформити ліцензію, яка дозволить їм працювати у сфері нашого національного ринку.

Тож, звернувшись у транспортну компанію ПП «Транс-Атлас», ви завжди отримаєте ліцензовані, якісні послуги з міжнародного перевезення вантажів.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.