News | Trans Atlas

За даними статистичних досліджень за 2019 рік експортери отримали в системі Торгово-промислової палати України понад тисячу CARNET ATA

Що таке CARNET ATA?

CARNET ATA - це міжнародний документ, який замінює митну декларацію, що дозволяє організувати безмитне, прискорене і спрощене оформлення тимчасового ввезення закордон товарів для виставок, а також зразків товарів та обладнання (за винятком транспортних засобів, якщо транспортний засіб не є товаром).

Перелік товарів, що ввозяться/вивозяться на/з території України із застосуванням CARNET ATA:

 • товари для демонстрації та використання на виставках, ярмарках, конференціях або подібних заходах (Додаток В.1 Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • професійне обладнання (Додаток В.2 Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • контейнери, піддони, упаковка, зразки та інші товари, ввезені в рамках торгової операції (Додаток В.3 Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • інше обладнання - обладнання для монтажу, технічного обслуговування (Додаток В.5 Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • обладнання преси, радіо і телебачення (Додаток I Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • кінематографічне обладнання (Додаток II Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • транспортні засоби, спеціально спроектовані чи спеціально адаптовані (Доповнення III Конвенції «Про тимчасове ввезення»);
 • Тимчасове ввезення / вивезення товарів що переміщуються із застосуванням CARNET ATA здійснюється будь-яким видом транспорту (автотранспорт, авіатранспорт, морський транспорт, ручна поклажа).

CARNET ATA оформляється тільки на англійською або французькою мовами, національна мова може бути дублюючою.

CARNET ATA протягом його терміну дії може бути використаний кілька разів на території декількох країн, що приєдналися до Конвенції про тимчасове ввезення.

Перелік документів, необхідний для оформлення Карнет АТА:

 1. Лист за формою, для видачі Карнет АТА (з печаткою і підписом керівника організації-заявника).
 2. Заява-гарантія за формою (за підписом керівника організації-заявника та осіб, належним чином уповноваженого представляти інтереси власника карнета (тобто представника власника).
 3. Копії документів, що підтверджують правовий статус заявника:
 4. Копія статуту компанії (нотаріально завірена);
 5. Копія свідоцтва про реєстрацію компанії (нотаріально завірена).
 6. Довіреність на надання права підпису карнета АТА і прав здійснення всіх дій, пов'язаних з його отриманням.
 7. Копії документів, на підставі яких ввозиться / вивозиться товар за підписом і печаткою керівника організації-заявника (контракт, запрошення на виставку і т.п. з перекладом на українську мову).
 8. Документи, що підтверджують дійсну комерційну вартість товару: копії накладної, рахунку, прайс-листи, інші документи, що визначають або підтверджують вартість товару (за підписом і печаткою керівника організації-заявника та головного бухгалтера).
 9. Загальний список товарів, в тому вигляді, в якому він буде зазначений на звороті обкладинки карнета АТА (в друкованому вигляді). Загальний список подається окремо англійською та українською мовами.

ПП «Транс-Атлас» надає послуги перевезення товарів тимчасового ввезення під Карнет АТА. Зробити заявку міжнародного перевезення можна на сайті компанії, або зв’язавшись з логістом.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.