News | Trans Atlas

А як і звідки потрапляють акваріумні рибки в Україну?

Акваріумні рибки є популярним видом домашніх улюбленців, бо розводять і люблять їх за красу та невибагливість   в утриманні. Найчастіше акваріумні рибки привозять в  нашу країну з Європейських країн. Розберемося, як же правильно транспортувати акваріумних рибок з одного міста в інше або за кордон!

Основні складові для успішного перевезення рибок:

  • Дотримання температурного режиму
  • Достатнє насичення киснем.
  • Герметичність тари.

Найпростіший та найшвидший спосіб доставки – це вантажний автотранспорт.

Підготовка для транспортування

У спеціальні пакети для транспортування рибок(в зоомагазинах), наповнити акваріумною водою і помістити певну кількість рибок, щоб вільно почувалися. Далі, пакети наповнюють киснем, якомога більше, щоб можна було подолати великі відстані. Пакети герметично закривають.

Вибір транспорту

Для перевезення рибок з-за кордону  в Україну необхідно звернутися до професіоналів – транспортної компанії, яка має досвід такого транспортування.

Зазвичай, використовують рефрижератори, які здатні забезпечити необхідний температурний режим та вологість протягом усього шляху транспортування. Адже, при низьких температурах, або ж при високих є ризик загибелі рибок в дорозі, а отже, втрата для вантажовласника.

 

Важливо! Для міжнародного перевезення рибок потрібні ветеринарні документи, які оформлюють заздалегідь.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.