News | Trans Atlas

Вантажоперевізник, який здійснює доставку вантажу, несе відповідальність за збереження товару та його своєчасну доставку. Для того щоб відправник міг в будь-який час отримувати актуальну інформацію про місцезнаходження і стан продукції, використовується контроль переміщення вантажу.

Як працює відстеження вантажів?

Для відстеження переміщення транспортних засобів застосовується GPS.

Транспортні компанії також використовують й інші види контролю вантажів: встановлюють датчики, що надають інформацію про обсяг, температурі відправлення, ударах під час транспортування і т.д.

Як відстежити переміщення вантажів:

Автомобільні трекери - застосовуються для визначення місцезнаходження транспортного засобу і відстеження маршруту пересування.

GPS-маячки - пристрої, що визначають, де знаходиться вантаж на кожному етапі доставки, в тому числі під час навантаження і розвантаження.

Датчик температури і вологості - вимірює дані показники в холодильнику або відсіку автомобіля. Важливий для транспортування товарів, що вимагають особливих умов зберігання. Серед них: продукти харчування, медикаменти, рослини, тварини, вакцини, біоматеріали.

Датчик кута нахилу - визначає зміни положення вантажу під час транспортування, при навантаженні або розвантаженні, поправляє повідомлення оператору про нахил, зміщенні і перекиданні вантажу.

Датчик ударів - необхідний для фіксації фактів дотримання правил поводження з вантажем. Пристрій надішле сигнал про необхідність перевірки стану відправлення. Використовується, щоб запобігти пошкодженням тендітних речей з вини необережного поводження з ними персоналу під час доставки.

Датчик відкриття дверей і GPS-пломби - пристрої, що фіксують відкриття дверей фургона.

Датчик навантаження на вісь - призначений для фіксації часу навантаження і розвантаження транспортного засобу.

Відеокамери - ще один спосіб того, як відстежити вантаж під час перевезення. Встановлюються всередині і ззовні автомобіля. Необхідні для безперервного спостереження за вантажоперевезенням.

У чому переваги контролю за вантажем?

Засоби спостереження допомагають визначити винного, через кого були порушені умови договору доставки.

Основні переваги засобів контролю:

  • Інформація про дійсне місцезнаходження вантажу, відображення його маршруту на електронній карті.
  • Дистанційний контроль за виконанням вимог до транспортування (підтриманням необхідної температури, часом розтину і розвантаження).
  • Швидке отримання сигналу про порушення умов перевезення і зберігання, зміну маршруту, недотриманні термінів доставки, несанкціоноване проникнення та розкраданні продукції.

Коли необхідний контроль за вантажем?

Необхідність відстеження товарів визначається виходячи з типу і специфіки відправлення. Для окремих вантажоперевезень досить пристроїв, які здійснюють відеоконтроль. Однак доставка цінних речей, міжнародні вантажовперевезення вимагають установки датчиків об'єму і ударів.

У разі порушення умов транспортування в транспортну компанію надходить сигнал з трекера і вантажоперевізник вживає необхідних заходів.

Компанія «Транс-Атлас» обладнує свої вантажні автомобілі GPS-трекерами, які дають можливість відстежувати місце розташування товару в реальному часі. Це дозволяє дізнатися, де знаходиться відправлення і орієнтовну дату доставки.

 

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.