News | Trans Atlas

Європейська Комісія своїй Кореспонденції від 23 березня щодо «Зелених ліній ЄС» встановила принципи вільного пересування робітників транспорту та просила країни-члени ЄС не застосовувати до них карантини коли у водіїв не моє симптомів коронавірусу COVID-19, а також не вимагати у них сертифікату або декларації від лікаря. Глави Держав та Урядів країн-членів ЄС видали Спільну заяву, в якій підтримали створення «зелених ліній ЄС».


В додатку 3 до Кореспонденції від 23 березня щодо «Зелених ліній ЄС» Європейська Комісія надала зразки Сертифікатів для працівників міжнародного транспорту, які зазначають, що цей працівник виконує професійні обов’язки у галузі міжнародного транспорту; сертифікат підписуються роботодавцем. Рекомендовано видавати Сертифікат водіям вантажівок, які подорожують іншим видом транспорту (автобус, легковий автомобіль але не вантажівка). Професійні водії, які виконують свою діяльність у сфері міжнародних перевезень з вантажівкою не потребують такого сертифікату.


Як результат, посвідчення водія, Сертифікат професійної компетенції та вказаний сертифікат мають прийматися контролюючими органами країн-членів ЄС як достатнє підтвердження його професійної діяльності.


джерело: аналіз IRU


Нажаль, автотранспортні засоби з країн-не-членів ЄС не підпадають під положення щодо «зелених ліній» та, відповідно, вказаних достатніх документів для підтвердження професійної діяльності водія вантажного транспорту.


АсМАП України звернулася до IRU за подальшими роз’ясненнями щодо можливості застосування цих положень до країн-не-членів ЄС та їх водіїв.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.