News | Trans Atlas

14 жовтня наша держава відзначає дійсно всенародні свята - День захисників та захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, втілюють славні козацькі традиції, духовно об’єднують наш народ. Вони служать уособленням мужності та героїзму захисників нашої рідної землі та відображають нескорений дух українців!

 

Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

 

Від імені всього колективу ПП «Транс-Атлас» дякуємо  нашим славетним співвітчизникам, для яких захищати Батьківщину — справа честі та гідності!
Бажаємо миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я та наснаги на добрі справи, успіхів у всіх починаннях на благо нашої рідної України!

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.