News | Trans Atlas

За повідомленням Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ), Федеральна митна служба (ФМС) Російської Федерації своїм листом офіційно інформувала Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників Росії (АСМАП РФ) про перенесення, запланованого на 1 липня ц.р., строку розірвання гарантійної Угоди пов’язаної з застосуванням Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із використанням книжки МДП (Конвенції МДП) на території Росії, на 30 листопада 2014 р.

Як тільки Асоціація отримає будь-яку додаткову офіційну інформацію щодо подальшого розвитку системи МДП на території Росії, вона буде доведена до відома учасників АсМАП України належним чином.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.