News | Trans Atlas

Відповідно до повідомлення Федерального дорожнього агентства Російської Федерації на території країни в літній період з 16.06.2014 по 31.08.2014 вводиться тимчасове обмеження руху транспортних засобів, які здійснюють перевезення великовагових вантажів, автомобільними дорогами загального користування федерального значення.

Тимчасове обмеження руху в літній період застосовується при температурі повітря більше + 32 °С за даними Федеральної служби по гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища.

При отриманні спеціальних дозволів на перевезення великовагового вантажу, в графі «Особые условия движения» буде вноситися запис «при введении временного ограничения в летний период движение разрешается в период с 22:00 до 10:00».

З більш детальною інформацією про введення тимчасового обмеження руху можливо ознайомитися тут.

Просимо прийняти до відома дану інформацію при виконанні перевезень вантажів території Росії.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.