News | Trans Atlas

Відповідно до інформації Укртрансінспекції України, розміщеної на їх офіційному веб-сайті 06.11.2014, отримано додаткову квоту дозволів Казахстану (універсальний) у кількості 200 штук. Зазначені дозволи надані казахською стороною для оформлення на автотранспортні засоби, які вже завантажені до Казахстану та очікують на зазначені дозволи.

В зв’язку з вищенаведеним, Укртрансінспекція України просить перевізників не планувати перевезення вантажів до Казахстану з використанням універсальних дозволів.

Для автотранспортних засобів, які вже завантажені з України до Казахстану, оформлення та видача дозволів Казахстану (універсальних) буде проводитись в ПВД «Київ» щоденно з 11:00 год. до 15:00 год. відповідно до діючих обмежень при обов’язковій наявності усіх необхідних документів та після перевірки наявності завантаженого до Казахстану автотранспортного засобу.

Вказану інформацію можна подивитись на сайті Укртрансінспекції України за наступним посиланням:

http://www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/article/94455.

Просимо прийняти дану інформацію до уваги при плануванні та виконанні перевезень з використанням зазначених дозволів.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.