News | Trans Atlas

Для чого потрібен європротокол?

Європротокол в Україні дає право водіям у спрощений спосіб оформити незначні ДТП без виклику поліції.

Коли можна скористатися європротоколом?

У разі настання ДТП, якщо обидва водії не мають жодних претензій один до одного, при відсутності алкогольного, наркотичного сп'яніння, і якщо на місці події немає поранених або загиблих, учасники ДТП мають можливість і право заповнити Європротокол.

Як виглядає європротокол?

Бланк Європротоколу складається з двох аркушів, оригіналу та копії. При заповненні оригіналу, текст копіюється на другий лист (копію). Ні в якому разі, не заповнюйте ці два аркуші окремо. Їх можна роз'єднати лише після повного заповнення Європротоколу і після того як обидва водії розпишуться.

Процедура оформлення ДТП по Європротоколу.

 • Європротокол заповнюється водіями причетними до ДТП. Європротокол може оформлятися одним з водіїв тільки у випадку, якщо оформлення ДТП здійснювалося співробітниками міліції.
 • При ДТП заповнюється один бланк Європротоколу.
 • Європротокол необхідно заповнювати від руки кульковою ручкою, розбірливо, чітко. Вибір колонки (синьої або жовтої) не має значення.
 • Виправлення в бланку заборонено. Якщо допущено помилку, заповнюється новий документ.

Інструкції щодо заповнення.

 1. У пунктах 1,2 заповнюється дата і місце події.
 2. У пунктах 3,4 як ствердна відповідь проставляється «Х».
 3. У пункті 5, заповнюється інформація про свідків ДТП. Бажано прізвища та контакти. Якщо свідків не було, у графі прописується «відсутні».
 4. У пункті 6, повинна міститися інформація про страхувальника (власник поліса).
 5. В 7 пункті, пишеться інформація про транспортний засіб, на підставі техпаспорта і поліса ОСЦПВ, при цьому дані мають збігатися.
 6. У пункті 8, необхідно вказувати дані Вашого поліса. Назва страхової компанії, номер поліса. Питання «Чи покриває поліс шкоду транспортного засоба?», Мається на увазі наявність поліса КАСКО.
 7. У пункті 9, заповнюється інформація безпосередньо про водія.
 8. У 10 пункті, необхідно вказати напрямок і місце першого контакту.
 9. В 11 пункті, коротко зазначається інформація про видимі пошкодження транспортного засобу.
 10. У пункті 12 (обставини), у форматі анкети заповнюються комірки символами «Х». Наприкінці вказується загальна кількість позначених «Х»-ми пунктів.
 11. У 13 пункті, ілюструється схема ДТП. Стрілками вказується напрямок руху, розташування автомобілів на момент ДТП. Для зображення окремих смуг, перехресть та вулиць, використовуються позначки «?», «?», «?».
 12. У 14 пункті, при необхідності учасник ДТП може написати свої особисті додаткові примітки.
 13. У 15 пункті, обидва водії ставлять свої підписи.

Важливо!

Також, радимо, при виниклому ДТП, по можливості сфотографувати обидві машини і місце події. Згодом ці фотографії Ви подаєте страховикові разом з повідомленням про подію ДТП.

Якщо Ви вже використали Європротокол, Ви можете звернутися в свою страхову компанію, для отримання ще одного екземпляра.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.