News | Trans Atlas

Перевезення риби та морепродуктів з температурним режимом

Компанія «Транс-Атлас» понад 10 років займається перевезеннями швидкопсувної продукції на внутрішньоукраїнському і міжнародному сполученні. Одним з напрямків нашої діяльності є перевезення риби, морепродуктів автотранспортом. Для транспортування риби і морепродуктів надаємо власний автотранспорт і рефрижераторні причепи.

Наші можливості дозволяють своєчасно надавати необхідний тип транспорту і рефрижератора в місце, заявлене вантажовідправником. Тож замовники, а зачасту, це супермаркети, ресторани, завжди отримують якісні морепродукти та рибу, доставлені компанією "Транс-Атлас". 

Правила перевезення риби, морепродуктів автотранспортом

Перевезення риби автомобільним транспортом має ряд особливостей, основними з яких вважаються:

  • виконання перевезення риби в рефрижераторі, які пройшли санітарну обробку, з робочими системами підігріву, охолодження та вентиляції;
  • попереднє охолодження фургона перед завантаженням до потрібної температури;
  • дотримання правильного товарного сусідства (не допускається перевезення інших товарів з рибної продукцією через яскраво вираженого специфічного запаху);
  • риба і морепродукти повинні бути упаковані в тару, в залежності від виду продукції;
  • Під час транспортування охолоджених риби і морепродуктів, необхідно правильно розставити упакований вантаж в автотранспортному засобі, для здійснення автомобільного перевезення. Охолоджена риба, завантажується в кузов автотранспортного засобу першою.
  • при перевезенні замороженої риби не допускаються різкі температурні коливання, які можуть привести до перекристалізації продукту, руйнування і старіння тканин.

Режим температури перевезення риби в рефрижераторі залежить від типу продукції, що перевозиться.

Порядок перевезення морепродуктів, необхідні документи

? Транспортовані автомобільними перевезеннями охолоджені риба і морепродукти, обов'язково сертифікуються і проходять ветеринарний огляд. Ветеринарний лікар, по завершенні огляду охолодженої риби і морепродуктів, які будуть транспортуватися автомобільними перевезеннями, повинен видати ветеринарний висновок і довідку про стан продуктів.

? Після чого, охолоджені риба і морепродукти, завантажуються в автотранспортний засіб компанії-перевізника, для здійснення автомобільного перевезення в упакованому вигляді на піддонах.

? На споживчій та транспортній тарі для охолодженої риби і морепродуктів, повинен бути маркувальний знак відповідності та повна інформація про транспортування автомобільними перевезеннями вантаж.

? Навантаження та доставку охолоджених риби і морепродуктів повинен контролювати супроводжуючий експедитор.

? Відправник вантажу, зобов'язаний надати всю необхідну супровідну документацію супроводжуючому вантаж під час автомобільного перевезення експедитору і поставити особистий підпис і печатку на товарних накладних.

? У додатку до сертифікату відповідності, який додається до охолоджених риби і морепродуктів, під час транспортування автомобільними перевезеннями повинен бути повний список найменуваннь та позначень видів продукції.

Умови доставки риби і морепродуктів з компанією Транс-Атлас

В автопарку «Транс-Атлас» є напівпричепи-рефрижератори марки «Schmitz», «Lamberet», "Chereau", обладнані сучасними холодильними установками «Carrier» і «Thermo King». Таке оснащення дозволяє здійснювати перевезення рибної продукції з температурним режимом від +25 до -25 градусів на будь-які відстані.

Наші фахівці чітко дотримуються правил перевезення риби автомобільним транспортом, контролюють температуру всередині фургона, розробляють маршрути доставки з мінімальним терміном проходження, проводять цілодобовий моніторинг на всьому шляху проходження вантажу за допомогою GPS. Після виконання робіт з перевезення риби та вивантаження на складі одержувача замовнику в обумовлені терміни повертаються оригінали накладних та інших документів з усіма підписами та печатками.

Перевізник «Транс-Атлас» займається перевезеннями риби, як великими гуртовими обсягами, так і невеликими товарними партіями. Доставимо рибу в будь-яке місто в Західній, Східній Європі, Прибалтиці, Білорусі. Ми працюємо як з великими рітейлерами, так і з невеликими компаніями. Наш автопарк на даний момент складається з 250 одиниць різної техніки іноземного виробництва, основу якого складають тягачі «Volvo», «Scania» і «Mercedes» класу Евро4, Євро 5.

Замовити доставку морепродуктів і риби можна, залишивши заявку логістам на сайті.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.