News | Trans Atlas

Згідно закону, відтепер обов’язковою є передача даних геолокації транспортного засобу в систему моніторингу перевезень. Це стосується перевезень товарів включених в ситему SENT. Це дозволить отримати доступ до актуальної інформації про фактичне місцезнаходження товарів.

Для перевезення товарів, що включені в систему SENT в автомобілі має бути пристрій, що передає дані геолокації: GPS-трекер тощо.

Власники транспортних засобів, які будуть перевозити вищевказані товари, зобов’язані встановити в автомобілях пристрої передачі даних геолокації.

Водії транспортних засобів зобов’язані вмикати пристрої перед початком перевезення товару в Польщу або в момент в’їзду в Польщу. Вимкнути GPS-трекер можна тільки після доставки товару на місце, або виїхавши з території Польщі.

Детальніше про вимоги до пристроїв та які дані передаються подано на сайті АСМАП України

Передбачені штрафи за невиконання обов’язків з передачі даних геолокації:

Перевізникам – 10000 злотих

Водіям – від 5000 до 7000 злотих

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.