Новини | Trans Atlas

18.03.19 Google Maps: Необхідний додаток на смартфоні водія міжнародника

логотип новини Ще зовсім нещодавно ефективним навігатором для здійснення міжнародного перевезення були паперові карти. Карта й тепер може лежати в вантажівці досвідченого водія міжнародника, але відійшла вже на другий план.

14.03.19 Крихкий вантаж: особливості та правила міжнародного перевезення

логотип новини Перевезення крихких вантажів - це окрема категорія послуг, пропонованих транспортною компанією ПП «Транс-Атлас». Доставка вантажів, які легко б’ються, цінних (таких як антикваріат) або електронних предметів і техніки виконується згідно з особливими правилами упаковки, розміщення, кріплення, маркуван

11.03.19 ТОП 5 швидкопсувних товарів, які перевозить ПП «Транс-Атлас»

логотип новини Швидкопсувна продукція вимагає особливих умов транспортування. Більша її частина - це сировина для харчової промисловості і продукти харчування. Терміни придатності таких товарів можуть варіюватися від 1 до 30 діб.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.
ДОПОМОЖІТЬ ЗАГРУЗИТИ