Новини | Trans Atlas

13.02.20 Якими видами автомобільних рефрижераторів «Транс-Атлас» перевозить швидкопсувний вантаж?

логотип новини Швидкопсувні вантажі зазвичай перевозять в рефрижераторах, адже ці товари потребують дотримання певного температурного режиму. Тільки так можна зберегти їх якість і товарний вигляд.

06.02.20 Як правильно перевозити акваріумних рибок?

логотип новини Акваріумні рибки є популярним видом домашніх улюбленців, бо розводять і люблять їх за красу та невибагливість в утриманні. А як і звідки потрапляють ці чудові створіння в Україну?

30.01.20 Перевезення живих рослин

логотип новини Компанія «Транс-Атлас» надає транспортні послуги з перевезення живих рослин машинами і рефрижераторними причепами власного автопарку.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.