Новини | Trans Atlas

10.09.19 Перевезення виставкового обладнання

логотип новини Чи знаєте ви скільки дорогих заходів зривається через те, що вантаж був доставлений не вчасно ?! А скільки вантажів затримується на митниці через неправильне оформлення документів?

09.09.19 У нас є додаток для смартфонів - Калькулятор Перевезень! Завантажуйте!

логотип новини Для сучасної ділової людини важливо в будь-якій справі не втрачати час, та мати всю необхідну інформацію під рукою. На сьогодні, ці функції виконують різноманітні додатки для смартфонів. Пропонуємо Калькулятор вантажоперевезень!

03.09.19 5 основних видів вантажу: характеристики

логотип новини Вантажоперевізник, приймаючи вантаж до міжнародного перевезення , повинен отримати від вантажовласника усі дані та характеристики вантажу, щоб визначити правильний спосіб транспортування.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.