Новини | Trans Atlas

07.08.19 Нам 11 років! Ура!!!

логотип новини Команда Транс-Атлас святкує сьогодні день народження підприємства.

05.08.19 Рефрижератор або ізотерм - чим перевозити швидкопсувні вантажі?

логотип новини Міжнародні перевезення швидкопсувних вантажів вимагають застосування спеціалізованої техніки. При доставці вантажів автотранспортом використовуються особливі типи кузовів, в яких підтримується оптимальна температура - рефрижератори та ізотерми.

30.07.19 Як вигідно перевезти вантаж до 5 тонн?

логотип новини На сьогоднішній день малотоннажні автомобільні перевезення користуються великим попитом. Пов'язано це з активним розвитком малого бізнесу. Здійснювати перевезення великими машинами вантажі до 5 тонн не тільки не вигідно, але й збитково.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.