Новини | Trans Atlas

28.03.19 Які правила перевезення небезпечних(АДР) вантажів?

логотип новини Міжнародні перевезення небезпечних вантажів автотранспортом (ADR) носять індивідуальний характер, тому їх потрібно організовувати у відповідності не тільки з національним законодавством, а й відповідно до директив і регулювальних документів ЄС.

21.03.19 Міжнародні перевезення вантажу до 5 тонн

логотип новини Малотоннажні перевезення – один з основних напрямків діяльності «Транс-Атлас». Послуга міжнародного перевезення вантажів до 5 тонн користується великим попитом, оскільки багатьом підприємцям та фізичним особам потрібно транспортувати товари або особисті речі невеликого обсягу.

18.03.19 Google Maps: Необхідний додаток на смартфоні водія міжнародника

логотип новини Ще зовсім нещодавно ефективним навігатором для здійснення міжнародного перевезення були паперові карти. Карта й тепер може лежати в вантажівці досвідченого водія міжнародника, але відійшла вже на другий план.

14.03.19 Крихкий вантаж: особливості та правила міжнародного перевезення

логотип новини Перевезення крихких вантажів - це окрема категорія послуг, пропонованих транспортною компанією ПП «Транс-Атлас». Доставка вантажів, які легко б’ються, цінних (таких як антикваріат) або електронних предметів і техніки виконується згідно з особливими правилами упаковки, розміщення, кріплення, маркуван

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.