Новини | Trans Atlas

11.03.19 ТОП 5 швидкопсувних товарів, які перевозить ПП «Транс-Атлас»

логотип новини Швидкопсувна продукція вимагає особливих умов транспортування. Більша її частина - це сировина для харчової промисловості і продукти харчування. Терміни придатності таких товарів можуть варіюватися від 1 до 30 діб.

28.02.19 Хто повинен страхувати вантаж при міжнародному перевезенні?

логотип новини При перевезенні вантажів можливі різні непередбачені ситуації, які можуть спричинити псування вантажу, часткову або повну його втрату. Будь-яка транспортна компанія повинна убезпечити себе від таких випадків, в зв'язку з чим, вона страхує відповідальність або вантаж.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.