Новини | Trans Atlas

30.11.18 З Днем логіста України 2018!

логотип новини Вітання з професійним святом від колективу ПП Транс-Атлас з нагоди професійного Дня логіста України 2018!

27.11.18 Види пошкоджень вантажу при вантажоперевезеннях

логотип новини Будь-яка транспортна фірма, що займається перевезеннями вантажів, крім самої доставки повинні дотримуватися ще ряд правил і умов, оскільки повністю відповідає за дотримання термінів і збереження товару на час транспортування.

22.11.18 У Луцьку презентували першу українську електровантажівку, виготовлену для Євросоюзу

логотип новини Першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії Banke Electromotive, представив «Богдан» у стінах луцького ДП «Автоскладальний завод №1». Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

20.11.18 Міжнародні вантажоперевезення в Польщу

логотип новини Міжнародні вантажні перевезення в Польщу від транспортної компанії Транс-Атлас – це напрацьовані та оптимізовані маршрути, професійні водії та вибір транспорту під будь-який вантаж.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.