Новини | Trans Atlas

17.03.20 Метод боротьби з коронавірусом для бізнесу!

логотип новини На сьогодні актуальна ситуація , коли потрібно вберегтися від коронавірусу і разом з тим продовжити роботу підприємства, ці системи дають змогу працівникам нашого офісу працювати віддалено.

10.03.20 Потрібно відслідковувати вантаж? Легко!

логотип новини Вантажоперевізник, який здійснює доставку вантажу, несе відповідальність за збереження товару та його своєчасну доставку. Для того щоб відправник міг в будь-який час отримувати актуальну інформацію про місцезнаходження і стан продукції, використовується контроль переміщення вантажу.

Сервіси

Оперативні і координаційні послуги при перевезені вантажів

Послуги по ремонту і обслуговуванню автомобілів

Ми пропонуємо перевезення вантажів ADR, FRC

Купуйте автомобілі і запчастини, чи залишайте власні повідомлення

Коротко про нас

Наша компанія ПП "Транс- Атлас" вже більше 10 років працює на ринку транспортних послуг країн Європи та СНД і є одним з лідерів серед компаній Західної України в області автомобільних міжнародних вантажних перевезень. За час свого існування Компанія значно розширила існуючий парк вантажних автомобілів, примножила кількість партнерів, напрацювала значний досвід у сфері вантажних перевезень і зарекомендувала себе, як підприємство, яке може надавати щодня велика кількість автомобілів під завантаження в різних напрямках.